Contact

TERRA DENT srl

Bucureşti

Magazin şi Showroom

Str. Constantin Noica nr. 136, parter, sector 6.

(vezi mai jos harta)

Hartă magazin Bucureşti

Telefon:
021 316.41.83
021 312.23.16

Telefon / Fax:
021 312.23.32

email: office@terradent.ro

Program showroom:
Luni - Vineri: 9:00 - 17:30
Sâmbătă: 9:30 - 13:30

Livrări gratuite în Bucureşti:
Numai pentru comenzi mai mari de 150 RON; comenzile date până la orele 14:00 se livrează în aceeaşi zi!

 

Cluj-Napoca


Important!!
Incepand din data de 1 Mai 2013, va asteptam la noul nostru sediu:
Str. Plopilor (Vechi), nr 73, ap. 1A.

harta_sediu_cluj.jpg

Telefon:
0264 598.803
0264 596.586
0264 595.136

email: cluj@terradent.ro

Program showroom:
Luni - Vineri: 9:00 - 17:00

 


Agenti:

Bucuresti
Bogdan Martinescu (sect. 2 si 3)
0746.059.983
bogdan.m@terradent.ro

Anca Vasiliu (sect. 1)
0746.059.744
anca.v@terradent.ro

Andrei Staicu (sect. 6 & Pitesti - in fiecare miercuri)
0755.072.619
andrei.s@terradent.ro

Stefan Maxim (sect. 4 si 5 & Ploiesti - in fiecare joi)
0749.273.543
stefan@terradent.ro

Cluj, Salaj, Bihor
Andrei Birlea
0749.017.222
andrei@terradent.ro

Bistrita, Alba
Lucian Biris
0749.017.231
lucian@terradent.ro

Arad
Alexandru Albac
0749.017.227
arad@terradent.ro

Timis
Cristina Proca
0755.042.982
timis@terradent.ro

Cluj/Mures
Sebastian Mihut
0755.072.621
sebi@terradent.ro

Covasna/Harghita
Levente Derzsi
0758.817.563
harghita@terradent.ro

Iasi
Claudiu Cotan
0745.081.398
iasi@terradent.ro


Satu-Mare/Maramures

Alexandra Mic
0756.027.331
maramures@terradent.ro

NOU!! Constanta
Sergiu Moldovan
0752.176.078
constanta@terradent.ro

Parteneri locali preferati:


Satu Mare si Maramures
Karitrav Co srl

Str Petru Bran nr 1, Satu Mare
Tel.: 0261 715.194

Constanta
Incognita Com
Bd.1 Decembrie 1918, nr.39, bl.L22
Tel.: 0241 635 937

Vrancea
Dyasdent srl

Str. Unirea Principatelor, nr. 17, ap.20
Tel.: 0745 609 333

Sus